22.
Spr
Prezentační video

Brácha tady nechal na chvilku foťák, tak jsem se trošku vyblbl.

Číst dál

19.
Spr
Kde mají ženy největší prsa na světě?

Pomocí interaktivní mapy můžete zjistit, jakou velikost košíčků podprsenky nosí ženy v různých částech světa.

Odkaz najdete uvnitř článku.

Číst dál

08.
Čvc
Kam na volejbal a nohejbal ve Znojmě?

Nejlepší místo kde si zahrát nohejbal nebo volejbal na antukových hřištích nebo beach je určitě areál v leskách ve Znojmě. Areál je v přírodě, pohodová atmosféra, lahvové pivo, parkování zdarma.

Ceny opravdu lidové. Pro děti je nově připravená čtyřmetrová trampolína. K hraní jsou samozřejmě k půjčení míče.

Číst dál

08.
Bře
Responzivní design v praxi

Spustil jsem asi před měsícem novou verzi stránek gova.cz. Webovky jsou plně responzivní a graficky velmi zdařilé. Zadavatel si přál zjednodušení stávajícího řešení a vypíchnutí hlavních projektů co pořádá a služeb které nabízí. Po analýze, jsem vytvořil jen jednu velkou stránku, která obsahuje všechny informace. Pro mobil se nenačítají zbytečně obrázky v pozadí a tudíž se stránky exrémně rychle načtou. Vznikly fakt stylovky, které neuvěřitlně dobře působí a fungují.

Číst dál

11.
Led
Top4football.cz - zaměřeno na kopačky

Pokud hledáte ideální kopačky od firmy Nike, pak je pro vás jedinou správnou volbou zmíněný eshop. Nenajde se mnoho eshopu které jsou upraveny pro mobil no naštěstí top4football.cz toto kritérium splňuje.

Jaké existují kopačky?

Kopaček existuje několik druhů, základní dělení je podle povrchu na kterém chcete hrát. Na kopačkách se nevyplatí šetřit, protože nohy máte jenom jedny a není nic horšího než vyběhnout ve špatných kopačkách a zranit se.

Číst dál
« Předchozí stránka Následující stránka »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.